Šodien ir ceturdiena,  20. septembris - Guntra, Ginters, Marianna
Septembris, 2018  
P O T C Pk S Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Siguldas pašvaldība saņem balvu par uzņēmējdarbības sekmēšanu pašvaldībā
  08.12.2017

  Rīgas plānošanas reģions (RPR) apbalvoja Siguldas pašvaldību par ieguldīto darbu uzņēmējdarbības sekmēšanai novadā. Pašvaldība tika atzīta par uzvarētāju Rīgas plānošanas reģionā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sadarbībā ar plānošanas reģioniem rīkotajā konkursā "Pašvaldību atbalsta pasākumi uzņēmējdarbības sekmēšanai". Konkurss tika rīkots pirmo gadu.

  Siguldas novada pašvaldība saņēma naudas balvu 10 390 eiro apmērā, ko plānots izmantot grantu konkursa „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” organizēšanai nākamajā gadā. Savukārt atzinības rakstus saņēma Alojas, Ādažu, Limbažu un Salacgrīvas novadu pašvaldības.

  Konkursa mērķis ir katrā plānošanas reģionā noteikt pašvaldību, kuras sava pamatbudžeta ietvaros visefektīvāk īsteno daudzveidīgus atbalsta pasākumus uzņēmējdarbības sekmēšanai. Izvēloties uzvarētāju, tika izvērtēti pašvaldību īstenotie atbalsta pasākumi uzņēmējdarbības sekmēšanai un sasniedzamie rezultāti, kas tieši izpaužas kā pozitīva ietekme uz pašvaldības budžeta ieņēmumu sadaļu vai netieši uz uzņēmējdarbības vides izaugsmi pašvaldībā kopumā.

  Konkurss paredz, ka uzvarētājam piešķirtā naudas balva jāizmanto uzņēmējdarbības atbalsta pasākumu ieviešanai vai nodrošināšanai.

  Pašvaldību iesniegtos pieteikumus vērtēja Rīgas plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra pārstāvis, Plānošanas reģiona administrācijas pārstāvis, Latvijas Darba devēju konfederācijas vai Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvis un AS „Attīstības finanšu institūcija ALTUM”.

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi