Šodien ir trešdiena,  21. novembris - Zeltīte, Andis
Novembris, 2018  
P O T C Pk S Sv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Notiks Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes sēde
  07.12.2017

  Šo piektdien, 8. decembrī, notiks Rīgas plānošanas reģiona (RPR) Attīstības padomes sēde. Tā notiks Rīgas Rātsnamā plkst.11.00.

  Attīstības padomes sēdē tās dalībnieki tiks iepazīstināti ar RPR Deinstitucionalizācijas plāna izstrādes gaitu, RPR tematiskā plāna “Rīgas metropoles areāla rīcības plāns” izstrādi, RPR pozīciju par sabiedriskā transporta koordinēšanu pēc 2020. gada,  kā arī notiks RPR 2018. gada budžeta apstiprināšana. Sēdē tiks izskatīti arī operatīvi jautājumi, kas saistīti ar iestādes darbības uzlabošanu – tiks lemts par tematisko grupu izveidi, kas ļautu pilnvērtīgi iedziļināties un izstrādāt priekšlikumus par svarīgiem reģiona attīstībai jautājumiem.

  Šī gada oktobrī pēc pašvaldību vēlēšanām notika Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību priekšsēdētāju kopsapulce un pēc tās pirmā jaunā sastāva Attīstības padomes sēde, kurā tika izraudzīta Attīstības padomes vadība. Par Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāju tika ievēlēta Daiga Jurēvica, Carnikavas novada domes priekšsēdētāja. Savukārt par Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts Dainis Turlais, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs, kas arī līdz tam ieņēma šo amatu.

  Rīgas plānošanas reģions (RPR) ir viens no valsts izveidotajiem plānošanas reģioniem, kas aptver galvaspilsētu Rīgu un 30 novadus Latvijas centrālajā daļā, tostarp Jūrmalas, Tukuma, Ogres, Salacgrīvas, Limbažu, Siguldas novadus. Rīgas plānošanas reģionam, pateicoties tā atrašanās vietai, ir liela ietekme valsts ekonomikā, tūrismā, kultūrā un izglītībā. Kā valsts institūcija, kas pakļauta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, Rīgas plānošanas reģiona kompetence ir nodrošināt reģiona attīstības plānošanu, koordināciju, pašvaldību un citu valsts pārvaldes iestāžu sadarbību, starptautisku projektu īstenošanu plānošanas reģionā, kā arī veikt sabiedriskā transporta maršrutu plānošanu. Vairāk par Rīgas plānošanas reģionu: www.rpr.gov.lv .

  Papildu informācijai:
  Inese Ozoliņa
  Mob. 26174731
   
   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi