Šodien ir ceturdiena,  20. septembris - Guntra, Ginters, Marianna
Septembris, 2018  
P O T C Pk S Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • “NSB CoRe” ietvaros diskutēs par Rail Baltica ietekmi uz tranzīta nozari
  20.10.2017
  Projekta “NSB CoRe” ietvaros šī gada 20. oktobrī Rīgas dome (511.telpa) notiek apaļā galda diskusija “Intermodalitāte Ziemeļjūras – Baltijas jūras transporta koridorā”.
   
  Diskusijas pirmajā daļā tās dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta “Rail Baltica” būvniecības gaitu, kā arī ar aptaujas un pētījuma rezultātiem par loģistikas pakalpojumu sniedzēju un kravu nosūtītāju intermodalitāti. Otrajā daļā dalībnieki diskutēs par loģistikas pakalpojumu sniedzēju un pārvadātāju priekšrocībām, kādus saskata šķēršļus un vai Rail Baltica dzelzceļa piegādes spēs izkonkurēt jūras transporta pārvadātājus un piegādātājus? 
   
  „NSB CoRe”(North Sea – Baltic Connector of Regions) ir Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam projekts 3.prioritātes „Ilgtspējīgs transports” ietvaros. Projekta vispārējais mērķis un sasniedzamais rezultāts ir uzlabota ilgtspējīga Baltijas jūras reģiona ārējā un iekšējā sasniedzamība, nodrošinot Ziemeļjūras – Baltijas jūras transporta koridora tīklu un multimodālu savienojumu attīstību. Projekta vadošais partneris ir Helsinki - Ūsimā reģions (Somija).
   
  Projekta partneri kopumā pārstāv Vāciju, Poliju, Zviedriju, Somiju, Igauniju, Lietuvu un Latviju, kuru kā sadarbības partneris pārstāv Rīgas plānošanas reģions ar vairākiem asociētajiem partneriem (LR Satiksmes ministrija, RB Rail, Rīgas pilsēta u.c.). Projekta rezultātu tiešie saņēmēji ir Rīgas plānošanas reģionā ietilpstošās pašvaldības, netieši arī citi Latvijas plānošanas reģioni un nacionāla līmeņa institūcijas, kurām projektā iegūtās zināšanas un labās prakses tiks nodotas ar telpiskās attīstības plānošanas procesa koordinācijas starpniecību.
   

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi