Šodien ir ceturdiena,  20. septembris - Guntra, Ginters, Marianna
Septembris, 2018  
P O T C Pk S Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Ar kopīgu partneru tikšanos atklāj jauno ostu attīstības projektu
  17.10.2017
  17.oktobrī notika Igaunijas – Latvijas programmas projekta “Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā” / ESTLAT HARBOURS uzsākšanas sanāksme, pulcējot vairāk kā 50 dalībniekus no Latvijas un Igaunijas – projekta partnerus, jahtu ostu pārstāvjus, tūrisma, ministriju un pašvaldību speciālistus.
   
  Rīgas Brīvostas Mārketinga direktors Edgars Sūna savā uzrunā atzīmēja, ka Rīgas ostai projekts ļaus  būtiski uzlabot pirms četriem gadiem Daugavas kreisajā krastā izveidotās Ķīpsalas jahtu ostas infrastruktūru, tādējādi paaugstinot Rīgas ostas konkurētspēju burāšanas tūrisma un lielo burāšanas sacensību uzņemšanas jomā, kā arī  sniedzot ieguldījumu Rīgas pilsētas tūrisma potenciāla paaugstināšanā.
   
  Igaunijas Mazo ostu attīstības centra eksperts, burātājs Jaano Martin Ots dalījās pieredzē par to, kā jahtu ostu attīstība reģionos sekmē arī jaunu investīciju piesaisti un uzņēmējdarbības  attīstību Igaunijā.
   
  Savukārt, Mārtiņš Eņģelis no LIAA uzsvēra jahtu ostu starptautiskā mārketinga nozīmību tūrisma piesaistē un jahtu ostu lomu pilsētvides pievilcībā.
   
  Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu un Igaunijas Mazo jahtu ostu attīstības centru, iesaistot partnerus no 10 Latvijas ostām – Salacgrīvas, Skultes, Rīgas, Jūrmalas, Engures, Mērsraga, Rojas, Ventspils, Pāvilostas un Liepājas - un 9 Igaunijas jahtu ostām, ir uzsācis vērienīgu Igaunijas – Latvijas programmas atbalstītu projektu “Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā” / ESTLAT HARBOURS. Projekta mērķis ir izveidot mazo ostu tīklu ar kvalitatīviem  pakalpojumiem Baltijas jūras Austrumu piekrastē un Rīgas jūras līcī Igaunijā un Latvijā. Projekta ietvaros plānots īstenot aktivitātes divos virzienos - investīcijas jahtu ostu infrastruktūrā un pakalpojumu attīstībā, kā arī Latvijas un Igaunijas kā burāšanas galamērķa popularizēšanā.
   
  Projektu plānots īstenot līdz 2020.gada 31.maijam. 

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi