Šodien ir ceturdiena,  20. septembris - Guntra, Ginters, Marianna
Septembris, 2018  
P O T C Pk S Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas plānošanas reģions aicina uz semināru ciklu reģionos par Zaļā iepirkuma piemērošanu pašvaldību publiskajos iepirkumos
  03.10.2017
  Lai mazinātu ietekmi uz vidi un veicinātu videi draudzīgu preču un pakalpojumu īpatsvara pieaugumu, 2017. gadā Latvijas normatīvajā regulējumā stājušās spēkā būtiskas izmaiņas publisko iepirkumu jomā, ietverot zaļā iepirkuma principus.
   
  Lai sniegtu atbalstu pašvaldību iepirkumu speciālistiem un uzņēmējiem Zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) piemērošanā un skaidrotu 2017. gada 20. jūnija Ministru kabineta noteikumu ”Prasības zaļajam publiskajam iepirkumam un to piemērošanas kārtība” (ZPI noteikumi) piemērošanu, Rīgas plānošanas reģions un Rīgas pašvaldības aģentūra “Rīgas enerģētikas aģentūra”, kas Latvijā ievieš starptautisko projektu “Zaļā publiskā iepirkuma atbalsta institūcijas inovatīvām un ilgtspējīgām institucionālām pārmaiņām” (GreenS) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju organizē semināru ciklu “Zaļā iepirkuma piemērošana pašvaldību publiskajos iepirkumos”.
   
  Semināru apmeklētāji varēs iepazīties ar metodiskiem materiāliem, biežāk uzdotajiem jautājumiem un sniegtajām atbildēm tiesību aktu piemērošanā, kā arī tematiskajās sesijās padziļināti diskutēt par ZPI piemērošanu pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu, būvniecības, kā arī apgaismojuma ierīkošanas iepirkumos.
   
  Kopā plānoti 5 semināri dažādās Latvijas pilsētās. Semināros aicināti piedalīties valsts un pašvaldību un to institūciju iepirkumu speciālisti, kā arī uzņēmēji, kuri saredz iespēju attīstīt piedāvājumu ZPI jomā.
  Dalība semināros ir bez maksas. Tā kā vietu skaits pasākumos ir ierobežots, semināram lūdzu reģistrēties šeit.
   
  Plānotie semināri:
  · 11. oktobrī, Jaunjelgavā;
  · 25. oktobrī, Pāvilostā;
  · 1. novembrī, Balvos;
  · 2. novembrī, Smiltenē;
  · 13. novembrī, Rīgā.
   
  Papildu informāciju var meklēt VARAM tīmekļa vietnē šeit  vai rakstot uz e-pasta adresi zpi@varam.gov.lv
   
   
   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi