Šodien ir piektdiena,  22. jūnijs - Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Jūnijs, 2018  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas plānošanas reģiona eksperti piedalās forumā Ikšķilē par viedu reģiona veidošanu
  30.08.2017

  Rīgas plānošanas reģiona Telpiskās plānošanas nodaļas vadītājs Rūdolfs Cimdiņš un Uzņēmējdarbības centra vadītāja Dace Grīnberga piedalās Latvijas Zinātņu akadēmijas , Latvijas Pašvaldību Savienības, Ikšķiles novada domes un Rīgas plānošanas reģiona organizētajā Pierīgas forumā “Pašvaldību uz uzņēmēju sadarbība ceļā uz viedo uzņēmējdarbību Pierīgas reģionā”.

  Tā mērķis ir analizēt Pierīgas reģiona viedās ekonomiskās izaugsmes gaitu un problēmas, veicināt uzņēmējdarbības un inovāciju attīstību, aktivizēt Pierīgas reģiona resursus un partnerību uzņēmēju, pašvaldību, izglītības iestāžu un zinātnes institūciju starpā, kā arī diskutēt par viedās uzņēmējdarbības attīstības iespējām, efektīvu resursu izmantošanu un veiksmīgu sadarbības tīklu izveidi. Forumā Ikšķiles un Ādažu novadu vadītāji prezentēja viedās uzņēmējdarbības vides veidošanas piemērus šajās pašvaldībās, uzsverot pašvaldības vēlmi veidot dialogu ar uzņēmējiem, veidojot atbalstošu un inovatīvu uzņēmējdarbības vidi.

  LZA akadēmiķe B. Rivža pētījuma prezentācijā apliecināja Rīgas reģiona iespējās attīstīties par konkurētspējīgu viedās attīstības vietu ne tikai Latvija, bet arī Eiropas līmenī.

            

  Foruma dalībnieki prezentēja labās prakses piemērus( SIA HansaMatrix) viedas uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī diskutēja par veiksmīgas sadarbības platformas izveidi, kas sekmētu dažādo spēlētāju iesaisti un efektīvu resursu izmantošanu uz zināšanām balstītas ekonomikas attīstībai Rīgas plānošanas reģionā.

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi